AKTİF VS PASİF

Aktif

Aktif katılımcılar, üç özel bireysel ders alacak, bir ustalık sınıfında çalacak ve Bilkent Konser Salonu, Erimtan Müzesi ve Mozart Haus’da, Genç Sanatçılar Konserleri’nde çalacaklar. Öğlen Beslen ve Öğren oturumlarına ve diğer tüm özel seminerlere ve gezilere katılma fırsatı bulacaklar. Aktif katılımcalar için alt yada üst yaş sınırı bulunmamaktadır.

Pasif

Pasif katılımcılar tüm özel bireysel dersleri ve ustalık sınıflarını izleyebilir. Seminer ve gezilere erişmeyeceklerdir. Bir yemek planına kaydolanlar için Günlük Öğlen Beslen ve Öğren oturumlarına katılabileceklerdir.

Bu program, aynı zamanda amatör piyanistler için de mükemmel bir fırsat, uluslararası sanatçı eğitimcilerin verdiği dersleri, Bilkent Konser Salonu’nda sahneye çıkacak genç piyanistlerin konserlerini izlemek mümkün. Seçilecek sekiz piyanist, konuk sanatçı eğitimcilerin ustalık sınıflarında çalmak için bir olanak bulacak. Başvurmak isteyenler, başvuru formu ile birlikte bir video kaydı sunmalıdır. Pasif programa katılanlar, konuk sanatçı eğitimcilerden bir özel ders de alabilirler ve sanatsal seminerlere ve gezilere mütevazı bir maliyetle katılabilirler. Pasif katılımcılar için yaş sınırı bulunmamaktadır.

Screen Shot 2018-02-22 at 15.11.43.png

 

*Ustalık sınıfları ve konserler halka açıktır.
*Katılımcılar için alt yada üst yaş sınırı bulunmamaktadır.
*Aktif ve Pasif katılımcılar için gerekli ulaşım sağlanacaktır.
*Tüm programlar İngilizce’dir. Çeviri sunulabilir.
*Repertuar çalışması ve planlama Sanat Yönetmenliği’nce yapılacaktır.

Advertisements