KONAKLAMA

Screen Shot 2018-02-13 at 18.53.47

Odalar

Tüm konaklama mekanları, Bilkent Kampüsü’nde, Müzik Binasına yürüme mesafesinde elverişli bir konuma sahiptir. Güvenli, huzurlu ve hijyenik konaklama binalarımız konforlu yataklar, masalar, gardıroplar ve mini buzdolapları bulunan tek kişilik ve ortak odalar sunmaktadır. Yatak örtüsü, çarşaf, havlu ve sınırsız hızlı internet de ek bir ücret ödemeden sağlanmaktadır. Hem tek hem de paylaşımlı odalar aynı katta ortak banyolara sahiptir. Binada büyük ortak mutfaklar, salonlar ve çamaşırhane odası da bulunmaktadır. Güvenlik görevlileri 24 saat mevcut. Oda ve oda arkadaşı tercihleri, varsa, başvuru formunda belirtilmelidir.

*Reşit Olmayanlar (18 yaş altı)

Konaklamak isteyen küçük katılımcılara ebeveyn veya bir yetişkin eşlik etmelidir. Eşlik eden tüm yetişkinler, Pasif programa dahil sayılırlar, üniversitede kalmaya ve katılımcılarla sanatsal etkinliklere katılmaya hak kazanırlar.

Tek Kişilik Oda

50 TL Gecelik

Ortak Oda

30 TL  Gecelik

Screen Shot 2018-02-18 at 17.27.32

Yemek Olanakları

Katılımcıların kampüste kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğini içeren düzenli yemek planlarına katılmaları önerilir. Bilkent Üniversitesi Beslenme Departmanı tarafından hazırlanan yemekler sağlıklı ve dengelidir (vejeteryan seçeneği mevcuttur). Yemek saatleri boyunca öğrenciler, ustaları ve diğer katılımcılar ile sosyalleşmeyi ve iletişim kurmayı öğreneceklerdir.

Kahvaltı ve Öğle Yemeği

16.5 TL günlük

Kahvaltı ve Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği

26.5 TL günlük

Screen Shot 2018-02-18 at 17.27.39

Yerel Restoranlar ve Alışveriş Merkezi

Müzik binasına 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan Bilkent Center’da çok sayıda lezzetli Türk, İtalyan ve Uzak Doğu restoranı ile çeşitli mağazalar mevcut. Banka ve Postane kampüste bulunmaktadır.

Sağlık Merkezi

Katılımcılar, Müzik Binasından sadece 5 dakika uzaklıkta bulunan Bilkent Üniversitesi Sağlık Merkezi’nin doktorlarına ve olanaklarına erişebilecek. Sigorta işlemleri için katılımcıların TC Kimlik Numaraları başvuru formunda gönderilmelidir. Sağlık sigortasına sahip uluslararası katılımcılar, sigorta bilgileri ve yasal olanaklar hakkında bilkentpianofestival@gmail.com adresine e-posta göndermelidir.

Kütüphane

Katılımcılar kampüs kütüphanesine ve koleksiyonlarına tam erişime sahip olacaklar.

Spor

Katılımcılar, kampüste bulunan iki spor salonunda modern imkanlardan yararlanabilirler.

Kampüste Yaşam Hakkında Daha Fazla Bilgi için tıklayın.

Yurtlar ve Odalar Hakkında Daha Fazla Bilgi için tıklayın.

Advertisements